XXII Muzyczne Prezentacje Uczniów Szkół Powiatu Jasielskiego „SZKOLNE HITY”

16 kwietnia 2024r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyły się XXII Muzyczne Prezentacje Uczniów Szkól Powiatu Jasielskiego „SZKOLNE HITY”, w których wzięło udział szesnaścioro wykonawców w kategorii klas I – III oraz dwudziestu dziewięciu w kategorii klas IV – VI.

Celem tego konkursu jest promowanie talentów, rozwijanie twórczości dzieci i młodzieży oraz kształtowanie efektywnego wykorzystania własnych umiejętności wokalnych.

W tym roku naszą szkołę, w kategorii uczniów klas I – III, reprezentowała Gabriela Rachowicz, uczennica klasy III. Wykonała utwór Cleo „Dom”, wyśpiewując sobie tym samym trzecie miejsce w niniejszym konkursie. Występ Gabrysi zrobił zarówno na jury, jak również na uczestnikach i publiczności duże wrażenie.

Gratulujemy Gabrieli świetnego występu i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

Dorota Kita