Ogólnopolski Konkurs Matematyczny dla klas I – III „Puchacz Piotr”

14 marca w naszej szkole odbył się  I etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych "Puchacz Piotr", którego organizatorem jest Sieć Szkół Matematyki MathRiders. Poziom był bardzo wysoki, zadania wymagające, a jednak wyzwanie zostało podjęte przez 22 uczniów:

klasa Ia: Szymon Kowalczyk, Anna Matysik, Szymon Nosal;

klasa Ib: Patryk Balicki, Przemysław Gajda, Szymon Jamroż, Alan Juszczak, Lena Rączka, Jan Wojdyła, Wojciech Wojdyła;

klasa IIa: Jakub Szarek, Lena Wojdyła;

klasa IIb: Amelia Furman, Dawid Pięta, Szymon Świdrak, Dominik Taraba, Alicja Wachowicz;

klasa III: Laura Czech, Michalina Grodecka, Bartłomiej Mikoś, Milena Wojdyła, Ksawery  Wojdyła.

Miło nam poinformować, że do II etapu zakwalifikowało się 4 uczniów:

Szymon Nosal z klasy Ia (wych. A. Madejczyk)

Jan Wojdyła z klasy Ib (wych. M. Przewoźnik)

Dominik Taraba z klasy IIb (wych. B. Madej)

Michalina Grodecka z klasy III (wych. D. Kita).

Gratulujemy wysokich wyników i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 9 maja w naszej szkole.

Koordynator konkursu

Bogusława Madej