Powiatowy Konkurs Mitologiczny

13.03.2015 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się Powiatowy Konkurs Mitologiczny dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs składał się z trzech części.

I etap – praca plastyczna na temat „Bogowie i  bohaterowie greccy. Ich życie i przygody”.

II etap – odpowiedzi dwuosobowych drużyn na pytania o zróżnicowanej formie
              oraz rozwiązywanie rebusów, układanie puzzli.

III etap – pisemny test ze znajomości mitologii greckiej.

Naszą szkołę reprezentowały Marlena Nocek z klasy V b oraz Paulina Niezgoda z klasy VI b. Pracę plastyczną wykonała Patrycja Lisowska z klasy IV b.

Po podliczeniu punktów zdobytych w trzech etapach nasze uczennice zajęły V miejsce.

Gratulujemy!

Agata Delikat