Międzynarodowy Konkurs Matematyczny " Pangea "

Otrzymaliśmy wyniki z Konkursu Matematycznego „Pangea”  pod patronatem  Międzynarodowych Szkół Meridan oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula dla szkół podstawowych - etap szkolny, który odbył się 03.03. 2015 r.

W etapie szkolnym udział wzięło 29 uczniów:  11 uczniów klas IV, 11 uczniów klas V i 7 uczniów klas VI. Uczniowie maksymalnie mogli uzyskać 60 p. za błędnie udzieloną odpowiedź uczniom odejmowano punkty: w zadaniach - od 1-5  – 0,75p.;od 6-10 zad. -1,0 p.; w zad. 11- 15 – 1,25 p. Zadania konkursowe wykraczały poza  wiedzę i umiejętności przedmiotowe zdobywane w czasie zajęć lekcyjnych, mimo to uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki w konkursie.

Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:

Gabriela Kwaśny kl. VI a- 32,5 p.- I-  wynik w szkole,

Jakub Gadzała kl. IV a- 24,75 p.- II- wynik w szkole,

Martyna Szczyrba kl. V a – 22 p. - III- wynik w szkole.

W klasach  IV odpowiednio:

Jakub Gadzała – kl. IV a- 24,75 p.- I miejsce,

Sandra Wachowicz – kl. IV b- 14,25 p. – II miejsce,

Dawid Filus – kl. IV a – 12 p.- III miejsce,

Jowita Wojdyła – kl. IV b -12 p. – III miejsce.

W klasach V odpowiednio:

Martyna Szczyrba – kl. V a – 22 p. – I miejsce,

Jakub Lis – kl. V a – 21,25 p. – II miejsce,

Julia Nowak – kl. V b – 19,5 p. III miejsce.

W klasach VI odpowiednio:

Gabriela Kwaśny kl. VI a – 32,5 p.- I miejsce,

Michał Madejczyk kl. VI a – 18,75 p. – II miejsce,

Krystian Kobak kl. VI a – 16,25 p. – III miejsce.

Gratulujemy wszystkim wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Szkolny Zespół Konkursowy:

Marta Rak, Lucyna Nocek