Eliminacje Gminne XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 14 kwietnia 2015r. w Zespole Szkół we Wróblowej odbyły się eliminacje gminne do XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w których wystartowali uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Brzyska.

Współorganizatorami turnieju byli: Urząd Gminy w Brzyskach, Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego oraz Komenda Powiatowa Policji w Jaśle. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Brzyskach w składzie: Michał  Madejczyk kl VI a, Gabriela Kwaśny kl. VI a, Natalia Szczyrba kl. VI a i Bartosz Madejczyk kl. VI b zajęła II miejsce w tych eliminacjach.

Uczniowie wykazali się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego, świetnie poradzili sobie z udzielaniem pierwszej pomocy i jazdą  na rowerze po torze przeszkód.

Iwona Mikoś