„Smaczna, zdrowa sałatka owocowa” - akcja prozdrowotna

06.05.2015 r. odbył się konkurs promujący zdrowy sposób odżywiania pt. „Smaczna, zdrowa sałatka owocowa”, zorganizowany przez Szkolne Koło PCK oraz komisję ds. profilaktyki.  Do konkursu przystąpiły 4 osobowe grupy uczniów z klas IV- VI. Zadaniem uczestników było wykonanie sałatki owocowej i zaprezentowanie jej w ciekawy sposób. Efekty pracy oceniała komisja w składzie: p. dyr. Agata Delikat, p. Anna Madejczyk, p. Lucyna Nocek, p. Małgorzata Przewoźnik i p. Piotr Wolak. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: kl. VI a : Damian Czapla, Gabriela Kwaśny, Artur Szczyrba, Natalia Szczyrba

II miejsce: kl. IV a: Roksana Czech, Wiktoria Gustek, Kinga Nowak, Magdalena Węgrzyn

kl. IVb: Gabriela Dziedzic, Emilia Madejczyk, Sandra Wachowicz, Jowita Wojdyła

III miejsce: kl. Va: Klaudia Grzyb, Maja Kwaśny, Oliwia Stoś, Martyna Szczyrba

IV miejsce: kl. VIb : Gabriela Banach, Filip Dębiak, Aleksandra Rak, Paulina Niezgoda

kl. Vb: Julia Mikoś, Marlena Nocek, Monika Rak, Gabriela Żygłowcz

Po zakończeniu konkursu każda klasa delektowała się sałatką wykonaną przez swoich reprezentantów. Było bardzo smacznie i zdrowo.

Lucyna Nocek, Małgorzata Wałczyk