Podziękowania od Wojewody Podkarpackiego

Wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska zaprosiła uczniów z całego województwa do udziału w konkursie pn. ”Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego”, którego głównym celem było przedstawienie świątecznej atmosfery Wielkanocy i zachęcenie uczniów  do przywrócenia tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi.  Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie wielkanocnej kartki, która, wraz z życzeniami wojewody podkarpackiego, zostanie zamieszczona na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie i rozesłana drogą elektroniczną do pracowników urzędu, samorządowców, parlamentarzystów. Uczniowie naszej szkoły przyjęli zaproszenie wysyłając na konkurs 5 starannie wykonanych w różnych technikach plastycznych kartek. Na siódmą edycję konkursu wpłynęło aż tysiąc kartek z placówek opiekuńczo–wychowawczych, placówek wsparcia dziennego oraz świetlic szkolnych z województwa podkarpackiego. Pomimo, że nasi uczniowie nie wygrali konkursu, otrzymali od Pani Wojewody piękne podziękowania za udział w konkursie z życzeniami dalszych sukcesów. W konkursie wzięli udział:

Kamil Pacana, kl. 0a – op. Beata Chajec

Oliwia Rakoczy, kl. Ia – op. Maria Laskowska