VII Powiatowy Konkurs Recytatorski " Alfabet przyrody ", MDK Jasło

26 maja 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych „Alfabet przyrody”. Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz IV – VI. Prezentowali utwory o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

W konkursie wzięło udział pięć uczennic z naszej szkoły, które zaprezentowały wysoki poziom umiejętności recytatorskich: Kinga Czech kl. I b, Katarzyna Piekarz kl. II b, Wiktoria Gustek kl. IV a, Sandra Wachowicz kl. IV b, Gabriela Banach kl. VI b.

Wyróżnienia otrzymały dwie uczennice: Katarzyna Piekarz kl. II b i Gabriela Banach kl. VI b.

Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe. Gratulujemy!

Elżbieta Fundakowska

Bogusława Madej