XI edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ,,Reach for the Sky”

W dniu 28 maja 2015 r. odbyła  się  XI edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ,,Reach for the Sky” w  Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Błażkowej.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów ze szkół podstawowych  naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie klas szóstych w składzie: Gabriela Kwaśny (VIa), Michał  Madejczyk (VIa) , Natalia Szczyrba (VI a), Gabriela Banach (VIb),Paulina Niezgoda (VI b)

Najlepszą  uczestniczką konkursu okazała się   Gabriela  Kwaśny   -  I miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszej  laureatce kolejnego dużego sukcesu oraz wszystkim uczestnikom konkursu uzyskania dobrych  wyników i  życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Biernacka