Wewnątrzszkolny etap VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kartka do Betlejem”

W dniu 3 grudnia 2013r.odbył się wewnątrzszkolny etap VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kartka do Betlejem”, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Buszkowicach. W konkursie wzięło udział 57 uczniów, którzy wykonali 64 kartki świąteczne, w tym 23 kartki z klas IV – VI, 22 kartki z klas II – III oraz 19 kartek z klas I. Komisja w składzie p. Agata Delikat oraz p. Małgorzata Wałczyk wybrała po 5 najlepszych kartek z każdej kategorii, które  zostały przesłane na adres organizatora. Pozostałe kartki wezmą udział w Kiermaszu świątecznym organizowanym przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Brzyskach. Uczniowie, których prace zakwalifikowały się do konkursu otrzymają dyplomy i małe upominki. A są to:

Kategoria klas 0 – I:

I miejsce – Miłosz Płocic kl.Ib