Ogólnopolski konkurs " Szkoła marzeń "

W marcu 2015r. odbył się Ogólnopolski konkurs „Szkoła marzeń”, zorganizowany przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci. Celem tego konkursu było kształtowanie postaw twórczych wśród dzieci i młodzieży poprzez rozwijanie ich umiejętności redagowania różnych form wypowiedzi pisemnej oraz umiejętności plastycznych. Uczniowie naszej szkoły licznie i chętnie wzięli udział konkursie „Szkoła marzeń”. Prace plastyczne, pod bacznym okiem pani Agaty Delikat, wykonali:

-Joanna Bokota- klasa VIA
-Emilia Wojdyła- klasa VIA
-Krystian Kobak- klasa VIA
-Natalia Szczyrba- klasa VIA

Prace literackie pod opieką nauczycieli polonistów: Elżbiety Fundakowskiej, Agnieszki Madejczyk i Jadwigi Żółtek redagowali:

-Wiktoria Gustek- klasa IVA
-Patrycja Lisowska- klasa IVB
-Emilia Madejczyk- klasa IVB
-Sandra Wachowicz- klasa IVB
-Jowita Wojdyłą- klasa IVB
-Joanna Wojdyła- klasa VA
-Maja Kwaśny- klasa VA
-Klaudia Grzyb- klasaVA
-Marlena Nocek- klasa VB
-Patrycja Bajorek- klasa VB
-Monika Rak – klasaVB
-Jakub Machowski- klasa VIB

Dnia 22 czerwca 2015r. w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle odbyło się uroczyste wręczenie nagród wyróżnionym uczniom. Pani Senator Alicja Zając oraz Dyrektor Biura Senatorskiego Iwona Trawińska wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły to:

1. Joanna Bokota- praca plastyczna
  2. Natalia Szczyrba-  praca plastyczna
  3. Wiktoria Gustek- utwór literacki
  4. Marlena Nocek- utwór literacki
  5. Jakub Machowski- utwór literacki

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Agata Delikat, Elżbieta Fundakowska, Agnieszka Madejczyk, Jadwiga Żółtek