Mikołaj w szkole

Zgodnie z tradycją w nocy z 5 na 6 grudnia św. Mikołaj przynosi prezenty wszystkim, którzy byli grzeczni w minionym roku. Mikołajkowe upominki są najczęściej pozostawiane pod poduszką, ale otrzymujemy je również osobiście.W naszej szkole w tym roku zagościł św. Mikołaj w towarzystwie aniołków i diabła. Wszystkim dzieciom rozdał prezenty. Niegrzeczni składali obietnicę poprawy.
Przybycie św. Mikołaja wywołało niezwykłą atmosferę i niezapomniane wrażenia.
W przygotowaniu uroczystości mikołajkowych brali czynny udział członkowie Koła Przyjaciół Książki. Pomagali również uczniowie gimnazjum z Brzysk. Dziękuję wszystkim za współpracę. Podziękowania składam też Dyrekcjom i Nauczycielom szkoły podstawowej i gimnazjum.

Anna Madejczyk