III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Ready,Steady,Go!”

W  dniu 5 lutego 2016r.  w Zespole Szkół w Szebniach odbył się III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. W tegorocznej edycji wzięło udział  23  uczniów z 8  szkół podstawowych  powiatu jasielskiego. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy szkolnych eliminacji  : Jakub Madejczyk, Klaudia Grzyb i Oliwia Stoś.

Jakub Madejczyk - uczeń kl. VI a  zdobył wyróżnienie, uzyskując czwarty wynik konkursu.

Celem konkursu jest umożliwienie uczniom sprawdzenia własnych umiejętności językowych, a w szczególności  tych umiejętności, które będą przedmiotem Sprawdzianu Szóstoklasisty, takich jak: słuchanie ze zrozumieniem, czytanie ze zrozumieniem oraz znajomość funkcji i środków językowych.

Serdecznie gratulujemy sukcesu  Jakubowi  oraz   Klaudii i Oliwii  uzyskania dobrych  wyników. Życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Biernacka