Internetowy Teatr TVP dla szkół-spektakl „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi ”

4.02.2016 r. uczniowie klasy czwartej obejrzeli spektakl pt. „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi”. Musical przygotował Teatr Muzyczny w Poznaniu. Projekt Internetowy Teatr TVP dla szkół umożliwił naszym młodym widzom przeniesienie się w świat piratów, rajdowców, strażaków i muzyków. Uczniowie poznali przyczyny wypadków samochodowych i zasady właściwego postępowania przy zdarzeniu drogowym, przypomnieli sobie, jak należy zachowywać się w czasie pożaru. Ponadto rozpoznawali z aktorami nazwy i dźwięki podstawowych instrumentów muzycznych oraz uświadomili sobie, jak ważna jest obrona biało – czerwonej flagi.

Obsada:
Dyrektor Wesołego Miasteczka - Seweryn Wieczorek