Dzień Świętego Walentego

W piątek, 12 lutego 2016 r. w naszej szkole świętowaliśmy  DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO. Jest to bardzo szczególny dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem Walentynkowej Poczty był Samorząd Uczniowski oraz Opiekunowie Samorządu.

Przygotowania do walentynek rozpoczęliśmy już 2 lutego. W każdy wtorek i czwartek, chodząc po klasach z walentynkowym pudełkiem, zbierałyśmy walentynki, które uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przygotowywali i wrzucali do pudełka.

W piątek od samego rana panował u nas bardzo specyficzny nastrój.  Na drugiej lekcji Samorząd zaczął dostarczać pocztę walentynkową do uczniów. Walentynek było tak dużo, że jedna lekcja nie starczyła nam, by odwiedzić wszystkie klasy i rozdać walentynki. Można powiedzieć, że prawie każdy uczeń dostał piękną walentynkę. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy tak licznie i chętnie wykonywali piękne walentynki. Możecie mieć satysfakcję z tego, że wielu osobom, tak miłym gestem poprawiliście humor.  Myślę, że tegoroczne walentynki przyniosły wszystkim uczniom wiele radości.

Klaudia Grzyb - Samorząd Uczniowski