Akcje charytatywne Szkolnego Koła PCK

Członkowie  Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunem wzięli udział w akcji „Zbiórki pieniędzy do puszek” na paczki świąteczne dla starszych,  samotnych i potrzebujących osób.

Dzięki życzliwości Państwa Ireny i Marka Tobiaszów,  kwesta odbyła się  w piątek 13. 12. 2013 r. w sklepie spożywczym HITPOL w Brzyskach, w godz. 15.00 - 17.15. Uczniowie klasy Va: Michał Madejczyk, Damian Czapla oraz Weronika Woch, łącznie zebrali do puszek 150, 68 zł. Pieniądze przekazane zostały do Zarządu Rejonowego PCK w Jaśle przy ul. Igielnej 1/7- dnia 16. 12.2013 r.

Szkolne Koło PCK wraz  z uczniami naszej szkoły przyłączyło się również Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej pod hasłem ”Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Zebrano artykuły spożywcze, artykuły szkolne, odzież, środki czystości, które zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzyskach w dniu 19.12.2013 r. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny bardzo chętnie i z poświęceniem pracowali przy zbiórce i segregacji zebranych darów  na rzecz potrzebujących osób z terenu naszej gminy.

Dziękujemy wszystkim za trud  i zaangażowanie w charytatywną pracę.

Opiekun SKPCK Lucyna Nocek

i Anna Madejczyk