III edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'SCIENCE AROUND US’

1 marca 2016 roku odbyła się trzecia edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'SCIENCE AROUND US', w którym udział wzięło 90 uczniów z 19  szkół podstawowych  powiatu jasielskiego. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu opartego na opracowanych wcześniej materiałach z zakresu przyrody w języku angielskim. Tegorocznym tematem była fotosynteza.

Naszą  szkołę reprezentowało  4  uczniów klasy VI a , którzy uzyskali  wysokie wyniki  i  zdobyli następujące miejsca: Maja Kwaśny -12 miejsce ,  Klaudia  Grzyb -15 miejsce, Martyna Szczyrba-17 miejsce oraz Oliwia Stoś-18 miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym, pracowitym i zdolnym uczniom uzyskanych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Biernacka