XIX Konkurs kolęd i pastorałek „Na nutę kantyczek” - JDK Jasło

W dniu 19.12.2013r. w Jasielskim Domu Kultury odbył się XIX Konkurs kolęd i pastorałek „Na nutę kantyczek”. W przesłuchaniach wstępnych do tego konkursu wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły, z klasy IIIb: Emilia Madejczyk, która przygotowała kolędę „Gdy śliczna Panna” i pastorałkę „Cieszmy się” oraz Dominik Krajewski, który zaśpiewał kolędę „W żłobie leży” i pastorałkę „Skrzypi wóz”. Do konkursu zakwalifikował się Dominik, który uzyskał duże uznanie jury i otrzymał II nagrodę. Finałowy koncert z udziałem nagrodzonych wokalistów i rozdanie nagród odbędzie się w dniu 11.01.2014r. w JDK w Jaśle. Gratulujemy Dominikowi i dziękujemy za opiekę nad uczniami wychowawczyni, pani Małgorzacie Przewoźnik.

Agata Delikat