Sukces uczniów w XII Wojewódzkim Konkursie „Moje spotkania z przyrodą”

W dniu 10 maja 2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie XII Wojewódzkiego Konkursu „Moje spotkania z przyrodą” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. M. Konopnickiej w Jaśle. Konkurs plastyczny odbył się w dniu 12 kwietnia 2016r. Podczas trzech godzin uczestnicy konkursu ( ponad 100 uczniów) wykonywali prace plastyczne w dowolnej technice, z wykorzystaniem własnych materiałów realizując temat zgodny z hasłem konkursu. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Dawid Niezgoda z kl. IV,  Patrycja Lisowska z kl.Vb, Emilia Mikoś z kl.Vb i Julia Nowak z kl.VIb. Prace naszych uczniów zostały dostrzeżone przez profesjonalne jury, które przyznało nagrody i wyróżnienia. Podczas podsumowania konkursu uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Dawid Niezgoda kl.IV – nagroda w kategorii klas czwartych

Patrycja Lisowska klVb – nagroda w kategorii klas piątych