II Gminny Przegląd Logopedyczny pod hasłem „Pięknie mówię”

W dniu 11.05.2016 r. w naszej szkole odbył się II Gminny Przegląd Logopedyczny pod hasłem: „Pięknie mówię”, którego celem było  upowszechnianie wiedzy o terapii logopedycznej oraz troska o poprawność mowy ojczystej wśród dzieci. W przeglądzie udział wzięło 18 uczniów z klas I-III. Dzieci recytowały wiersze z nagromadzeniem trudnych do wymowy głosek. Dodatkowym zadaniem, które uczestnicy wykonali na zakończenie przeglądu było powtórzenie trudnych łamańców językowych oraz odgadniecie zagadek słuchowych.  W trakcie krótkich przerw miedzy recytacjami wierszy czas umilały występy: cheerleaderki, uczniów klasy I b w inscenizacji wiersza Juliana Tuwima „Żuk” oraz chóru z piosenką „Mów poprawnie” pod kierunkiem pani Agaty Delikat.

Na zakończenie Wójt Gminy Brzyska – pan Rafał Papciak wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej panem Wiesławem Marciszem oraz panią Agatą Delikat uroczyście wręczyli dyplomy oraz nagrody wszystkim uczestnikom przeglądu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy ufundowali nagrody:

• Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  SAMAROL – Michał Bawiec
  • Firma Handlowo-Usługowa  SAMBOR – Damian Samborski