VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych ALFABET PRZYRODY

24 maja 2016r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych „Alfabet przyrody”.

Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI, recytując utwory o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.  W kategorii klas I-III naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Jakub Wojdyła - kl. IIa, Magdalena Madejczyk – kl. IIIb i Katarzyna Piekarz – kl.  IIIb. W kategorii klas IV – VI byli to uczniowie: Wiktoria Gustek – kl. Va i Dominik Krajewski – kl. Vb.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowli wysoki poziom umiejętności recytatorskich otrzymując pamiątkowe dyplomy, a za wyróżnienia również nagody książkowe.

Wyróżnienia otrzymało 2 uczniów: Jakub Wojdyła z klasy IIa i Wiktoria Gustek z klasy Va.

Bogusława Madej

Elżbieta Fundakowska