Konkurs Bożonarodzeniowy

Jury w składzie Pani Zofia Woch i ks. Witold Pazdan wyłonili zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Brzyskach. W kategorii klas I- III pierwsze miejsce zdobył Dawid Niezgoda z klasy drugiej. Drugie miejsce przypadło Jakubowi Gadzale z klasy IIIa, a trzecie miejsce Gabrysi Dziedzic z klasy IIIb.

W kategorii klas IV- VI pierwsze miejsce zdobyła Natalia Szczyrba z klasy Va, drugie miejsce Klaudia Grzyb z IVa, a trzecie Martynka Szczyrba również z IVa.

Wyróżnienie dodatkowe od Rady Rodziców otrzymała Patrycja Lisowska z klasy IIIb.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali stroiki na konkurs. Wszystkie były piękne, a dochód z ich sprzedaży na kiermaszu świątecznym będzie przeznaczony częściowo na fundusz zakupu sztandaru szkoły, jak też na zakup książek dla najlepszych uczniów na koniec roku szkolnego.

Dziękujemy jury za wyłonienie zwycięzców.

Składamy również podziękowania wszystkim,  którzy wsparli swoją pracą kiermasz świąteczny. Szczególne podziękowania należą się dyrekcji, czyli Pani Agacie Delikat i Panu Wiesławowi Marciszowi, jak też Pani Małgorzacie Wałczyk, Pani Beacie Chajec, Pani Katarzynie Czech, Pani Magdalenie Kuk,Pani Małgorzacie Szczyrbie, Pani Renacie Gadzale, Pani Agnieszce Reczek, Pani Ewie Bajorek, Pani Dorocie Kozubal, Pani Elżbiecie Marcisz i Panu Pawłowi Gołębiowi.

Maria Kwaśny