Konkurs plastyczny „Zaprojektuj własny znak drogowy”

W dniu 2 listopada 2016r. odbyło się  rozstrzygnięcie  świetlicowego konkursu plastycznego pt: „Zaprojektuj własny znak drogowy”.

Format prac oraz technika wykonania była dowolna. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z klas 1-6. Mieli oni za zadanie, wykonać ciekawą ilustrację przedstawiającą wymyślony przez siebie znak drogowy.

Spośród  zgłoszonych  prac  konkursowych,  komisja w składzie:

Pani dyrektor  Agata Delikat,  p. Sabina Chajec,  p. Ewelina Rak,  wybrała trzy najciekawsze prace, które należały do:

I miejsce - Oliwia Piotrowska za znak „Zakaz używania telefonów komórkowych na placu zabaw”

II miejsce – Wiktoria Marcisz  „Zakaz  spożywania  dużej ilości cukru w ciągu jednego dnia”

III miejsce – Maja  Posełkiewicz  „Szkoła Podstawowa w Brzyskach jest Ok.”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Sabina Chajec