Andrzejki w świetlicy szkolnej

Nalejcie wosku na wodę,
ujrzycie swoją przygodę…

Andrzejki to specjalna okazja do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed adwentem. W świetlicy Szkoły Podstawowej w Brzyskach harce miały miejsce w piątek 25 listopada. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczyniły się do tego uczennice szóstych klas: Weronika Czech  VIa,  Wiktoria Gustek VIa, Magdalena Węgrzyn VIa, Patrycja Lisowska VI b, które przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędzie w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb. Dziewczynki z młodszych klas przygotowały pokaz „Mody andrzejkowej”. Wyobraźnia naszych uczennic jest nieprzewidywalna stroje były bardzo wyszukane. Można było spotkać czarodziejki, wróżki, wróżbitów. Na zakończenie wspólnych wróżb wróżki życzyły wszystkim spełnienia marzeń.

Danuta Biernacka

Ewelina Adamik