Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw 2016

Organizowanie Mikołajkowego Turnieju Gier i Zabaw stało się już w naszej szkole tradycją. Uczniowie z klas pierwszych, drugiej i trzecich z niecierpliwością oczekują na spotkanie z Mikołajem przez cały rok. Spotkanie szczególne, ponieważ muszą się wtedy wykazać przed przybyłym gościem sprawnością ruchową, zręcznością oraz zdrową rywalizacją w trakcie wykonywania różnych konkurencji.

5 grudnia o godz. 900 pierwszo-, drugo- i trzecioklasiści w sportowych, kolorowych strojach wstawili się w sali gimnastycznej wraz z opiekunami. Radosnym śpiewem zaprosili Mikołaja do wspólnej zabawy. Szanowny gość razem ze swoimi pomocnikami - elfami, czuwał nad prawidłowym przebiegiem konkurencji, wśród których znalazły się: wyścig z balonem na gazecie, jedzenie pierniczka uwiązanego na nitce, zbieranie kul gazetowych, wyścig zaprzęgów, skoki w workach i przeciąganie liny.

Zabawa była świetna. Zaangażowanie, zapał i emocje towarzyszyły wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Przegranych nie było, a za piękną rywalizację i sportowe zachowanie Mikołaj obdarzył wszystkich uczniów słodkimi prezentami i dyplomami.

Wspólna zabawa, piosenki i tańce z Mikołajem dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń, za co bardzo Mu dziękujemy i oczywiście zapraszamy znów za rok. Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji naszej szkoły, rodziców,  Zakładu Fryzjerskiego p. Anny Czapli i p. Katarzyny Woch, sklepu Hit-pol za pomoc w zorganizowaniu tej imprezy.

Organizatorzy:

Bogusława Madej