Mikołajki w kl. I - VI

Święty Mikołaj był biskupem Miry, przedstawiony jest w infule na głowie i z pastorałem w ręku. W rocznicę jego śmierci, 6 grudnia obchodzimy Mikołajki - dzień obdarowywania się prezentami. Musimy jednak pamiętać, że obchodzenie dnia Świętego Mikołaja ma jeden cel - niesienie radości innym. Dlatego powinniśmy pomyśleć o tym, żeby zrobić coś dobrego dla drugiej osoby i żeby ta potrzeba rodziła się z serca.

W naszej szkole jak co roku 6 grudnia jest wesoło. Dzieci są szczęśliwe, widząc Mikołaja, z utęsknieniem czekają na swój wymarzony prezent.

Serdeczne podziękowania składam Dyrekcji Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, Nauczycielom i Rodzicom. Życzę Wszystkim  spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia .

Anna Madejczyk