" Fauna i Flora dorzecza Wisłoki " - konkurs fotograficzny

Dnia 14 grudnia 2016 roku w Jasielskim Domu Kultury  odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród dla laureatów konkursu fotograficznego z zakresu edukacji ekologicznej „Fauna i flora dorzecza Wisłoki”, którego organizatorem był Związek Gmin Dorzecza Wisłoki z siedzibą w Jaśle. Celem konkursu było zachęcenie do zainteresowania się środowiskiem przyrodniczym rzeki Wisłoki i jej dopływów i zaprezentowania na fotografiach fauny i flory tego obszaru oraz promocję ciekawych miejsc przyrodniczych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki. Wśród laureatów (spośród 50 uczestników konkursu) była też uczennica z naszej szkoły – Emilia Mikoś z klasy 6b, która uzyskała wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych. Nagrody wręczali wójtowie gmin należących do związku oraz przewodniczący Zarządu Związku Gmin Dorzecza Wisłoki pan Andrzej Czarnecki.

Szczególne podziękowania za udział w konkursie i gratulacje dla wszystkich laureatów złożyli członkowie komisji, pani dyrektor biura zarządu Związku Maria Ligner oraz fotograf pan Tadeusz Kasprzyk – członek Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego. Gratulujemy!

Agata Delikat, Iwona Mikoś, Marta Rak