Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie klasy Ia i Ib brali udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. W ramach tego programu zostały przeprowadzone zajęcia związane z bezpieczeństwem w różnych sytuacjach: na drodze, w domu, w szkole, w czasie zabawy czy korzystania z internetu. Wszyscy uczniowie otrzymali książeczki edukacyjne, które z pewnością pomogły im utrwalić zdobytą wiedzę o tym, jak być bezpiecznym w różnych sytuacjach, z którymi mogą spotkać się na co dzień.

Na zakończenie całego programu pierwszoklasiści rozwiązali Test Wiedzy o Bezpieczeństwie, celem którego było podsumowanie, utrwalenie i sprawdzenie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa. Szkoła otrzymała certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.

Bogusława Madej

Krystyna Maculak