Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej „Jak ratować przyrodę”

Dnia 5 stycznia 2017 r. odbył się Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej „Jak ratować przyrodę”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy przyrodniczo – ekologicznej, rozwijanie wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego, zainteresowanie problematyką ochrony przyrody, podniesienie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie umiejętności dostrzegania zagrożeń dla środowiska życia człowieka, roślin i zwierząt. Konkurs został zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody w ramach całorocznej akcji ekologicznej „Jak ratować przyrodę ".

W konkursie wzięło udział 17-u uczniów z klas trzecich i 14-u uczniów z klasy piątej.

Najlepsze wyniki uzyskali:

I miejsce – Wiktor Fik – klasa III b