Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza maska karnawałowa”

12 stycznia  został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Najpiękniejsza maska karnawałowa”, zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej.

Do konkursu zgłosiło się 35 uczniów, których prace można było podziwiać na wystawie w świetlicy. Technika prac była dowolna. Maski ozdabiane były tkaniną, piórami, cekinami, brokatem, bibułą – wszystkie zasługują na pochwałę. Gratulujemy kreatywności oraz zaangażowania.

Komisja w składzie:

Pani Dyrektor Agata Delikat, p. Agnieszka Madejczyk, p. Danuta Biernacka przyznała następujące miejsca i wyróżnienia dla uczestników konkursu:

1 miejsce ex aequo: Emilia Czapla klasa II i  Nikola Kawalec klasa Ia

2 miejsce ex aequo: Wiktoria Marcisz klasa V i Anna Maguda klasa II

3 miejsce ex aequo: Bartosz Gołąb klasa IIIb i Michał Jurkowski klasa 0b

Wyróżnienia otrzymali:

Milena Woch klasa Ia

Krystian Hawra klasa 0b

Oliwia Marcisz klasa Ia

Jakub Wolak klasa IIIa

Emilia Kolbusz klasa II

Uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Brzyska Panu Rafałowi Papciakowi za ufundowanie nagród.

Danuta Biernacka

Agnieszka Madejczyk